"Mu naine lasi oma kehaga teha midagi kohutavat, ta ei austa mind üldse..."

 (96)
"Mu naine lasi oma kehaga teha midagi kohutavat, ta ei austa mind üldse..."
Pilt on illustreeriv.Foto: Shutterstock

Kolme tütre isa, kes on oma naisega kaksteist aastat abielus olnud, tunneb, et kätte on jõudnud tema abielu murdepunkt, sest naine tegi oma kehaga midagi kohutavat, ehkki ta teab väga hästi mehe arvamust selle osas, vahendab The Sun.

Mees tunnistab, et kui on üks asi, mida ta tõeliselt vihkab, siis on selleks tätoveeringud naise kehal. Kui ta oma abikaasaga tutvus, siis oli juba tema naisel üks tätoveering. Mehel läks pikka aega, et sellega leppida, kuid ta oli nõus sellest mööda vaatama, aga tegi igatepidi naisele selgeks, et ta vihkab seda.

Nüüd, 12 abieluaastat ja 3 tütart hiljem, rääkis naine mõnda aega oma mehele, et ta soovib uut tätoveeringut ja näitas talle disaini.

"See oli täiesti kohutav! Ta tahtis teha endale väga koledat luike," kurdab mees. Ta ütles oma naisele, et ei aktsepteeri sellist mõtet mitte mingil juhul. Naine aga võttis kaasa oma sõbranna ja lasi mehe ägedatest vastuväidetest hoolimata selle endale teha. Meest ärritas, et naine ei suutnud talle isegi ära põhjendada, miks tal on järsku vaja luige tätoveeringut.

"Ma vihkan, et ta seda tegi. Ma vihkan tätoveeringuid ja ta teab seda! Ta ei austa mu tundeid. See on kohutav, mida ta oma kehaga teha lasi. Ma arvan, et see on meie suhte lõpp..."

Allikas: The Sun

Lugejad, kas tätoveeringu tegemine on tõesti midagi nii hullu, et sellepärast peaks suhte lõpetama?