Naine teeb selgeks, miks ei peaks mees naisele lilli ostma ja tal on selleks päris hea põhjus

 (25)
Naine teeb selgeks, miks ei peaks mees naisele lilli ostma ja tal on selleks päris hea põhjus
Foto: Karolina Grabowska/Pexels

Paljudel naisteõhtutel kuuleb kurtmist, kuidas mees on nii mõistmatu ega saa aru vihjetest, et naine soovib rohkem, et teda ilusate lillekimpudega üllatataks. Üks naine teeb aga konkreetselt selgeks, miks tema just ei soovi, et mees talle lilli ostaks.

Bryn Palmer kirjutab portaalis YourTango, et tema meelest ei peaks ükski mees ostma oma naisele lilli, komme või ehteid, ainult selleks, et tõestada, et ta on ikka hea abikaasa.

“Selline tegevus ei anna lastele (kui suhtes on juba lapsed) üldse head eeskuju selles osas, et selline näeb välja armastav ja hooliv abikaasa. Pigem õpetab see väikesest peale seda, et kui kallima jaoks ei ole aega või kui on toimunud suur tüli, siis kõik on lahendatav tema äraostmisega.”

Palmeri sõnul on palju mõistlikum lähenemine lillede ostmise asemel see, kui mees püüab leida aega oma naise ja laste jaoks ning teeks sellest kvaliteetaja, et kõik tunneksid ennast hoituna ja armastatuna.

“Ma ei ole küll täielikult selle vastane, et kodus oleksid värsked lilled, aga ma pigem ostan neid siis endale ise hästi harva, sest praktilises mõttes on see ju siiski raha raiskamine.”

Naised, mis te arvate — kas lillede kinkimine on raha raiskamine või siiski ootate te neid aeg-ajalt oma kallimalt?