Tähelepanu!
Järgnev artikkel võib olla sobimatu alaealistele.

Oh seda elu! Naine mõtiskleb: läksin küll mehega lahku, aga meil on ikka veel linade vahel nii tore

 (4)
Oh seda elu! Naine mõtiskleb: läksin küll mehega lahku, aga meil on ikka veel linade vahel nii tore
Foto: NeONBRAND/Unsplash

Allikas The Sun kirjutab üks naine, et ta läks küll oma kallimast poolteist aastat tagasi lahku, aga sellest hoolimata jätkub neil linade vahel küllaltki vilgas voodielu.

“Läksin oma kallist mehest poolteist aastat tagasi lahku, tema jättis mu maha. Põhjused olid kurvad — ta tundis, et ei suuda piisavalt hoolitseda minu ja mu nelja-aastase tütre eest, samal ajal, kui ta peab hoolt kandma ka oma haige isa eest. Seda kõike oli tema jaoks liiga palju.

Aga me otsustasime, et soovime olla üksi, kuid siiski voodirõõme nautida. Ehk ta käib aeg-ajalt mul külas, me seksime ja kaisutame ning ta ütleb mulle alati kaisutamise ajal, et ma olen väga seksikas ning ta armastab mind üle kõige. Meil on linade vahel koos olles tõesti nii tore.

Meie lahkuminekust on nüüd 18 kuud möödas ja minu tunded tema vastu ei ole lahtunud. Olen aru saanud, et ootan kogu aeg peale seksi tema pakkumist uuesti alustada ja kokku kolida. Ma igatsen teda nii väga. Aga tundub, et temale sobib praegune olukord väga hästi ja kardan, et kui pakun uuesti kokku minemist, tõmbub ta eemale ja ma ei näegi teda enam kunagi. Mida küll teha?”