Põnev: sellel, miks ärkad igal ööl samal kellaajal, on põhjus. Vaata siit, mis sind üles ajab!

 (52)
Magamine
MagamineFoto: Anni Õnneleid

Hiina traditsioonilise meditsiini järgi võib unetsükkel anda märku inimese vaimse ja füüsilise tervise kohta. Magama heitmise ja ärkamise aeg peaksid olema märguanded, mida ei tohiks kahe silma vahele jätta.

Kui sa ei suuda magama jääda kella 21-22 vahel, siis tõenäoliselt kannatad sa stressi käes. Proovi meditatsiooni, mis aitab lõdvestuda ja paremini magama jääda.

Kui sa ärkad tihti kella 23 ja 1 vahel, kannatad sa tõenäoliselt armuvalu käes. Hiina traditsioonilise meditsiini järgi on see aeg, mis sapipõis aktiveerub.

Kui sa ärkad kella 1 ja 3 vahel, siis tõenäoliselt kannad sa endas viha. See negatiivne energia on otseselt seotud maksa tegevusega. Joo klaas külma vett ja mediteeri.

Kui sa ärkad kella 3 ja 5 vahel, siis on see märgiks, et sinus on liiga palju kurbust. Pööra tähelepanu ka oma kopsudele.

Kui sa ärkad kella 5 ja 7 vahel, kannatad sa ilmselt emotsionaalse blokeeringu all. Sellel kellaajal on soolestiku energia aktiveeritud ja see näitab, et sul on probleeme emotsionaalsel tasandil.

Loodusliku unerohu retsept:

Võta 5 tl toormett ja 1 tl Himaalaja soola. Sega ained väikeses purgis. Võta iga õhtu enne magama heitmist 1 tl segu ja hoia keele all ning lase sulada. Mesi vallandab organismis melatoniinihormooni, mis on vastutav unekvaliteedi eest.

Allikas: Blogi Kodused Lood