Prints Williami ja hertsoginna Kate'i suhe muutus peale Harry ja Meghani lahkumist

 (18)
Prints Williami ja hertsoginna Kate'i suhe muutus peale Harry ja Meghani lahkumist
Foto: Doug Peters/EMPICS Entertainment/Scanpix

Kate Middleton ja prints William on seni vältinud avalikkuse ees teineteise puudutamist ja armastuse näitamist, aga viimasel ajal on nad lähedasemad kui kunagi varem, kirjutab The Sun.

Eksperdid väidavad, et Cambridge'i hertsog ja hertsoginna võtavad peale prints Harry ja Meghani "lahkuminekut" kuninglikust perest reegleid pisut vabamalt ning jagavad teineteisega ka avalikkuse silme all armsaid puudutusi ja nende kehakeelest peegeldub senisest enam, kui väga nad tegelikult teineteist armastavad.

Ka kehakeele ekspert Judi James kinnitab, et paari "rutiin" on peale Megxitit muutunud ja on näha, et nad on mõistnud, et ka nemad võivad piire nihutada ilma, et saaksid seetõttu kriitika osaliseks. "Selle tulemusena näeme rohkem rituaale, mis näitavad lõbu ja armastust, aga ilma kuninglikke traditsioone rikkumata," lisab James.

Näiteks ulatas William nädalake peale venna pere teadet oma abikaasale kuninglikul jalutuskäigul roosiõied ja Kate reageeris sellele romantilisele žestile rõõmuga. "Kuigi nad olid rahva poolt ümbritsetud, näitas Kate'i naeratus ja silmside, et ta hindas seda romantilist žesti oma kauni abikaasa poolt."