Šokeeritud naine: kinkisin oma abikaasale sünnipäevaks DNA testi ja selgus, et oleme omavahel sugulased

 (79)
Šokeeritud naine: kinkisin oma abikaasale sünnipäevaks DNA testi ja selgus, et oleme omavahel sugulased
Foto: Shutterstock

Kui oled aastaid kellegagi suhtes olnud, ei ole midagi üllatavat, kui eeldad, et tead tema kohta juba kõike. Kaasa arvatud tema perekonna ajalugu. Küll aga avastas üks naine hiljuti, et tema abikaasa (ja nende kaheaastase lapse isa) on tegelikult tema väga lähedane sugulane, vahendab The Sun.

Kirjas, mis naine saatis podcastile Slate’s Dear Prudence, selgitas ta, kuidas tema ja ta abikaasa kasvasid üles samas väikelinnas. Hiljuti otsustas ta aga mehele sünnipäevaks DNA testi kinkida ning selle testi tulemused rikkusid nende abielu nüüd totaalselt ära. Nimelt peavad nad leppima tõsiasjaga, et nad on omavahel sugulased.

“See uudis tekitab minus ebamugavust ja on mu abikaasa maailma segi paisanud,” tunnistas ta. “Ta ei räägi minuga enam sellest, me elame eraldi tubades ja see mõjutab juba ka meie poega.”

Ja mis veelgi hullem, nüüd on põhjust arvata, et mehe isa pettis kunagi oma naist. “Tema vanemad on olnud abielus 30 aastat ja mu abikaasa on alati hoidnud oma ema kui pühakut,” rääkis šokeeritud naine, lisades, et tema äi on alati uhkustanud, kuidas ta “abiellus esimese tüdrukuga, keda ta suudles”. “See saladus mürgitab meie abielu ja kardan, et ma ühel hetkel lihtsalt plahvatan kogu perekonna ees.”