TOP 3: enne kui tätoveeringut tegema lähed, loe, milliseid mustreid inimesed hiljem kõige rohkem kahetsevad ja eemaldada lasevad

 (5)
Su lemmik on kindlalt nimekirjas!
TOP 3: enne kui tätoveeringut tegema lähed, loe, milliseid mustreid inimesed hiljem kõige rohkem kahetsevad ja eemaldada lasevad
Igavesed tähekesed on tätoveering, mida naised kõige enam kahetsevad. Foto: Pixabay

Tätoveeringud võivad keha kaunistada, aga arvestada tuleb sellega, et pildike pressitakse su naha sisse igaveseks. Seega tuleb otsus hoolega läbi mõelda, sest muidu on tulevikus kas väga piinlik oma ekskallima või purjus peaga käsivarrele joonistatud seapeaga ringi käia, või tuleb nende eemaldamise eest maksta palju raha ja kogeda palju valu. Daily Mail avaldas UK-s tehtud uuringu selle kohta, milliseid tätoveeringuid inimesed kõige rohkem kahetsevad ja vaadates seda, mida eestlased oma keha peale joonistada lasevad, on üsna kindel, et ka teie lemmikud on siin nimekirjas!

Kõige suurem viga, mida tehakse, on kellegi nime oma kehale jäädvustamine. Seda kahetseb 31% meestest ja 24% naistest.

Tribal-temaatika pärast tunneb piinlikkust 13% ja hieroglüüfe häbeneb samuti 13% tätoveeritud meestest.

Naised soovivad mõne aja möödudes lahti saada tähekestest (16%) ning hieroglüüfidest (13%)

Tätoveeringud mõjutavad inimeste elusid muulgi moel peae piinlikkustunde. 16% küsitletud naistest on tundnud, et neid on kehakaunistuste pärast hukka mõistetud. Meestest on negatiivset suhtumist kogenud 10%.

Kolmandik tätoveeritutest on mõelnud oma pildikese eemaldamisele ja neljandik vastanuist oli seda juba teinud ka.

Põhjused, miks tätoveeringutest lahti saada soovitakse, ei olegi teab kui üllatavad.

Seotud lood:

Naised lihtsalt tüdinevad oma pildikestest ära (28%) või hakkab neile närvidele käima see, et tint aja jooksul kulub (24%).

Kunstniku kehv töö on eemalduse põhjuseks 20%-l ja 24% vastanuist tunnistas, et tätoveeringul ei ole nende jaoks enam sama tähtsus mis tegemise hetkel.

Meeste seas on tähenduse muutus või kaotus peamine ehk koguni 28%-l juhtudest põhjus, miks nad oma kaunistusest lahti saada soovivad.

Kõige rohkem tahavad naised eemaldada tätoveeringut, mis asub alaseljal, mehed aga käsivarrel. Võrdselt piinlikkust tuntakse õlal, rinnal ja ülaseljal asetsevate tätoveeringute pärast.