TOTAALNE LÄBIKUKKUMINE | Mees tekitas meelega oma korteris tohutu segaduse, et panna tulevane potentsiaalne abikaasa proovile

 (30)
TOTAALNE LÄBIKUKKUMINE | Mees tekitas meelega oma korteris tohutu segaduse, et panna tulevane potentsiaalne abikaasa proovile
Foto: Twitter

Tuleb välja, et mõni mees otsibki endale naist just selleks, et too tema järgi koristaks ja äkki vajadusel isegi nina nuuskaks. Õnneks on olemas naisi, kes teavad, et nad on selleks liiga hinnalised.

Nimelt oli ühel mehel omast arust kaval plaan: ta pööras meelega oma korteri pahupidi, et tulevast võimalikku abikaasat proovile panna. Kui tema tüdruksõber oleks nurisemata segaduse ära koristanud, oleks mees teadnud, et naine on piisavalt hea "abielumaterjal".

"Kutsusin oma tüdruksõbra esimest korda külla ja ausalt öeldes olin väga pettunud. Ta tuli täna hommikul ja lahkus ilma nõusid pesemata ja koristamata. Ma tegelikult arvasin, et temast võiks saada mu tulevane abikaasa, aga ta kukkus selle testi totaalselt läbi," säutsus ta Twitteris.

Naeruväärne, aga oluline on meeles pidada, et tema pole ainus mees maailmas, kes näebki naiste rolli kui koduhoidja-koristaja-lapsehoidja-tibukene. Kõigest mõned aastakümned tagasi ei oleks me sellele tähelepanugi pööranud, mistõttu võib väita, et oleme juba õigel teel ja enamik mehi peavad oma segadust tänapäeval ikka ise koristama.

Allikas: The Daily Dot