VIDEO | Kes saab suuri tundeid keelata?! Naine on kõrvuni armunud Tetrise mängu ning soovib sellega igavesse liitu astuda

 (5)

Armastus tabab meid alati ootamatult ja mõnikord juhtub, et ihalusobjektiks ei saa mitte liigkaaslane, vaid hoopis miski või keegi muu. See daam soovib oma elu jagada Tetrise mänguga, millesse ta on sügavalt armunud.

Naisel on elektronmänguga olnud intensiivne ja romantiline armusuhe juba alates 2016.aastast. Tütarlaps mängib Tetrist kuni 12 tundi päevas, kasutades selleks erinevaid elektroonilisi vidinaid. Asi on läinud nii kaugele, et naine soovib, et teda kutsutaks nimega Fractal Tetris Huracan.

Fractal kinnitab, et teda ei huvita, mida inimesed tema suhtest arvavad. Ta on kursis sellega, et seda peetakse kummaliseks, aga tal on sellest ükskõik. “Ükski inimene ei ole osanud öelda mulle põhjust, miks ma ei võiks Tetrisega suhtes olla,” ütleb ta.

Aga Tetris ei ole tema esimene armastus. Naine oli pikalt suhtes ka kalkulaatoriga, mille nuppe ta keelega mänglevalt vajutas. Kahjuks või õnneks pole teada, kas Tetris oli see, mis tema ja kalkulaatori armusuhte purustas või miks see läbi sai. Samuti ei täpsustata videos, kuidas Fractali ja Tetrise armusuhe alguse sai, kuid olgem ausad — see polegi oluline. Tähtis on see, et naine on leidnud oma õnne.

Mida teie sellisest suhtest arvate?