31aastane mees, keda süüdistatakse naisterahva vägistamises, väidab, et ta "kukkus paljana naisele otsa"

 (34)
31aastane mees, keda süüdistatakse naisterahva vägistamises, väidab, et ta "kukkus paljana naisele otsa"
Foto: Shutterstock

Mehed kipuvad oma tegudele igasuguseid vabandusi otsima, aga see on nüüd küll liig mis liig. Nimelt väidab 31aastane inglane Shane Baldwin, keda süüdistatakse ühe naisterahva ründamises ja vägistamises, et ta olevat riieteta komistanud ja kukkunud naisele otsa, vahendab The Sun.

Naine, kelle nime ei ole avalikkusele paljastatud, olevat käinud sõpradega peol ja kui tal halb hakkas, kutsus vägistamisest süüdistatav meesterahvas ta enda juurde koju. Kui ta varastel hommikutundidel silmad avas, avastas ta Baldwini enda kohalt.

Ta lahkus kohe mehe juurest ja pöördus politseisse väitega, et teda vägistati. Mees aga lükkab süüdistuse ümber, väites, et peale vetsuskäiku olevat ta kõndinud oma voodi juurde tagasi, aga komistanud ja kukkunud naisele otsa. Lisaks rääkis ta, et tema DNA, mida naise kehalt leiti, pärineb tema lühikestelt pükstelt, mida ta naisel kanda lubas. Kui talle aga öeldi, et selline asi pole võimalik, ütles Baldwin, et nendevaheline seks oli mõlemapoolne otsus, mille esimese sammu tegi naine.

Kohtuprotsess jätkub ja veel pole selge, kellel siis lõppude lõpuks õigus on.