Appi, kas see on tõesti tõsi? Kolmandik inimestest on enda kallimat petnud

 (40)
Appi, kas see on tõesti tõsi? Kolmandik inimestest on enda kallimat petnud
Foto on illustreerivUnsplash.com

Viimase uuringu kohaselt petab on üks inimene viiest enda kallimat petnud. Vaata enda kontoris ringi. Kui palju teid seal on? 15? Täpselt kolm neist on harrastanud kõrvalhüpet.

YouGov küsitles tuhandet vähemalt 18aastast ameeriklast ja uuris nende suhete ja eelistuste kohta. Selgus, et 21 protsenti 18-29aastastest ja 17 protsendi 30-44aastastest on vähemalt korra enda kallimat petnud. Hirmus statistika!

Üks kurb tõsiasi veel — suurem osa petjatest olid meessoost. Kui 25 protenti meestest tunnistasid, et on seksinud suhtes olemise ajal kellegi teisega, siis naistel oli see protsent 13. Seejuures kirjeldasid 69 protsenti naistest enda suhet kui “täiesti monogaamset”, samal ajal kui meestel oli see protsent vaid 52.

Teadlased leidsid, et Y-generatsioon on avatumad ka n-ö avatud suhtele. Samas on selleks valmis 18-29aastastest vaid kuus ja 30-44aastastest üheksa protsenti.

Kuid ainus, mida tasub meelde jätta, on see: ükskõik milline ka sinu enda eelistus poleks, kontrolli, et ka partner on sellega nõus.