Et emme kestaks! 24aastane seitsmekuuse tütre ema vajab abi neljanda staadiumi soolekasvajaga võitlemisel

 (16)
Et emme kestaks! 24aastane seitsmekuuse tütre ema vajab abi neljanda staadiumi soolekasvajaga võitlemisel
Foto: Facebook/Erakogu

Paljude inimeste hulgas, kes saavad toetuda vähiravifondile "Kingitud elu", on 24-aastane saarlanna Karina Peel. Seitsmekuuse tütre emmel avastati neljanda staadiumi soolekasvaja, millele panime suvel vähiravifondi annetajate toel vastu seisma moodsa immuunravi, milleks kulub kolme kuu jooksul üle 17 000 euro.

Kui uurida Karinalt, kuidas tal läinud on, vastas noor ema nii:

“Esmalt tänan, et huvi tunnete. On südantsoojendav teada, et kellelegi peale raviarsti ja lähedaste olukord veel korda läheb.

Kuna minu jaoks tuli diagnoos sõna otseses mõttes nagu välk selgest taevast, siis hetkel on muidugi keeruline.

Enne diagnoosi puudusid mul valud ja igasugused muud probleemid, mis oleksid vähile viidanud. Arsti juurde pöördusin, kuna mõned nädalad olid kestnud kõhukorinad, mida pidasin seedeprobleemiks. Tänu oma haiglas töötavale emale sain kiirelt teada diagnoosi, mis oli pehmelt öeldes šokeeriv.

Raviga sai alustatud ja hetkel olen pooleli kolmanda kuuriga. Ei julge küll kiidelda, kuna kardan ära sõnuda, kuid hetkel on organism ravile võrdlemisi hästi vastu pidanud. Ilmselt on see alguse asi, kuna ravi tuleb pikk.

Kui võrrelda diagnoosi eelset ja praegust aega, siis on hetkel muidugi hullem. Raviga kaasnevad kõrvalnähud, nagu näiteks iiveldus ja nõrkus.

Kõige keerulisem on emotsionaalselt. Kuna olen värske ema ja lootsin oma lapse jaoks vanaduspõlveni olemas olla, siis hetkel tunnen, et olen seesmiselt murtud ja väga katki. Sellegipoolest üritan anda endast parima ja motivatsooni kõrgel hoida, kuna see pidavat ravile kaasa aitama.

Seotud lood:

Loodan väga immuunravi peale, mida tänu teie toetusele saan.

Loodan, et ravimeetodeid ei looda niisama, et nende loojad teavad, mida nad teevad ja et need meetodid reaalselt toimivad. Loodan, et mulle suudetakse veel palju aega anda, et ennast siin maailmas realiseerida ja kõige kallimatega koos olla.

Lõpetuseks tahan teid tänada toetuse eest. Teie töö on imetlusväärne ja ma soovin, et te oma tegevusega suudate päästa veel paljusid elusid.”

Nüüd on viimane aeg hoida Karinale tugevasti pöialt ja olla tema ning tema pere eest palvetes. Vähiravifondile saab naine loota nii kaua, kui see on vajalik. Fondina saame meie aga omakorda loota vaid annetajatele.

TOETA JA JAGA!

Kutsume kõiki üles toetama Karina ravi. Oodatud on sihtotstarbelised annetused märksõnaga “Karina toetuseks”.

SA Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu
Swedbank: EE212200221059073061
SEB: EE211010220228917224
LHV: EE137700771001442514
Luminor: EE591700017003638161
Coop Pank: EE704204278609604509

Pangalingid: www.kingitudelu.ee/annetajale