Karvane GALERII: Naiste võitlus õiguse eest end mitte raseerida on tõelise hoo sisse saanud

 (49)
Karvane GALERII: Naiste võitlus õiguse eest end mitte raseerida on tõelise hoo sisse saanud
Näitlejanna Shailene Woodley on intervjuudes rääkinud, et ta ei raseeri end ja peseb juukseid vaid kord kuus.Reuters / Scanpix

Kuulsused ja feministid on juba mõnda aega vaikselt siledale pildile karvu tooma hakanud, aga nüüd on karvalembeste võitlus oma õiguste eest tõelise hoo sisse saanud. Enam pole vaja end tagasi hoida: kui sinagi tunned, et oled väsinud sellest survest pidevalt ennast tuunida, siis viska žilett nurka — käes on karvaste kaenlaaluste ajastu!

Boheemlaslik stiil on tegemas võidukäiku ja Kardashianide stiilis juuksesirgendaja-kunstripsmete-täismeigi aeg vajumas ajaloo sügavustesse. Nüüd kannavad naised kitkumata kulme, “otse-voodist”-soengut ja minimaalset meiki — kui üldse!

Naised on otsustanud, et nad ei pea enam oma loomulikkust varjama. Vaata võitlejaid, kes uhkelt oma karvaseid kaenlaaluseid demonstreerivad, siit!

Kas võtad eeskuju või mitte, on siiski õnneks su enda asi — aga niikaua kui keegi päris žiletti käest ära kiskuma ei tule, on vabaduse ja võimaluste kasv ju ainult tervitatav!

Allikas: Elite Daily