Kirev maailm: naine jäi üheöösuhtest rasedaks, aga nüüd ei ütle kaksikutest mehed, kumb neist lapse isa on

 (14)
Kirev maailm: naine jäi üheöösuhtest rasedaks, aga nüüd ei ütle kaksikutest mehed, kumb neist lapse isa on
Photo by Ana Francisconi from Pexels

Brasiilias kaebas ema kohtusse kaksikud, kellest ühega oli ta üheöösuhtes, mille tagajärjel sündis laps. Kuna kaksikud otsustasid vaikida ega avaldanud, kumb temaga seksinud oli, kaebas naine mõlemad kohtusse, et lapsele elatisraha nõuda.

DNA-testiga aga ei suudetud kindlaks teha, kumb mees on lapse isa (tegu oli ju identsete kaksikutega) ning mehed ise jätkuvalt vaikisid, otsustas kohus, et mõlemad peavad elatiseks maksma 30% Brasiilia miinimumpalgast, vahendab The Guardian.

Ema ise selgitab, et tegu oli juhusuhtega ning ta küll oli kuulnud, et mehel, kellega ta magas, on kaksikvend, aga nad ei kohtunud. Kui selgus, et naine ootab last, pöördus ta kohtusse, et DNA-testiga isadus tuvastada. Test osutus positiivseks, aga siis väitis üks meestest, et hoopis vend on lapse isa. Ka temale tehti test ning see oli samuti positiivne, sest kaksikutel on sama DNA.

Nüüd ootab neid ees veelgi põhjalikum DNA analüüs, mis on küll hirmkallis, aga see ei pruugi adekvaatset resultaati anda.

“Väga kahju, et asi on nii kaugele läinud, selleks pole mingit vajadust. Nad ju teavad tõde, aga kasutavad oma sarnasust ära selleks, et pettust läbi viia ja vastutust vältida,” kurjustab ema.