Kuum nimetrend kuulsuste seas — kas sina paneksid oma lapsele sellise nime?

 (55)
Kuum nimetrend kuulsuste seas — kas sina paneksid oma lapsele sellise nime?
Scanpix

Kim Kardashiani õde Kourtney sünnitas hiljuti tütre, kelle nimeks sai Penelope Scotland Disick. Terasemad märkavad kohe, et tütarlapse nimes on sees ka ühe riigi nimi. 1981. aastal nägi ilmavalgust Paris Hilton, 1995. aastal näitleja Alec Baldwini tütar Ireland. Ameerika superstaarisaatest tuntuks saanud Brooke White'il on tütar London ja kuulsal kitarristil Slashil on sama nimega poeg...

Nimekiri jätkub! Lauljatar Alicia Keys pani oma pojale nimeks Egypt, Mariah Carey ja Nick Cannon ristisid oma poja Moroccaniks.

Mitmed USA kuulsused jäävad kindlaks oma kodumaa kohanimedele. David ja Victoria Beckham panid pojale nimeks Brooklyn, Ashlee Simpsonil on poeg Bronx. Drea de Matteo tütar on Alabama, Ethan Hawke’i tütar on Indiana.

Staaridel on erinevad põhjendused, miks nad on valinud oma järeltulijale just sellise nime. Ühele meeldib kõla, teine tunneb teatud paigaga kindlat sidet. Beckhamid tunnistasid, et nende poeg Brooklyn sai nime koha järgi, kus ta eostati…

Kallis lugeja, mida arvad sina sellisest nimetrendist? Kas sa paneksid oma pojale nimeks Tapa, Kose või Türi? Äkki hoopis tütrele Kadrina, Nõva või Kehra?

Allikas: moms.today.com