Kuus nädalat rase naine võitleb oma elu eest, sest tema kolmeaastane tütar leidis autost laetud relva ja tulistas sellest

 (51)
Kuus nädalat rase naine võitleb oma elu eest, sest tema kolmeaastane tütar leidis autost laetud relva ja tulistas sellest
Foto sündmuskohaltFoto: AP

21aastane rase ameeriklanna võitleb haiglas oma elu eest, sest tema pisikene tütar leidis autost laetud relva ja tulistas teda läbi autoistme õlga.

Õnnetus juhtus eile pärastlõunal Illinoisis asuva kaubanduskeskuse parklas, kus pealtnägijad kuulsid endi sõnul äkitselt, kuidas naine agooniliselt karjus, vahendab Mirror. Teised väidavad, et leidsid ta verisena autost välja roomamast ja appi karjumast.

"Ta ütles lihtsalt "Appi, appi"," väitis üks pealtnägijatest.

"Nägin naist, kes oli kohe kukkumas ja temast voolas välja justkui ämbritäis verd ning tema kaks last lihtsalt seisid seal," rääkis teine.

Pealtnägijate sõnul jooksis laste isa lähedalasuvast poest karjudes välja ja küsis naiselt korduvalt, kas too üritas end ise tappa.

Politsei usub, et laste isa peitis 9mm käsirelva auto istmetevahelise käetoe sisse ja läks ise poodidesse.

Olles näinud, mis juhtus, viisid poemüüjad väikese tüdruku ja naise üheaastase poja kaubanduskeskuse siseruumidesse, et neid säästa ja üritasid neid lohutada, kuidas vähegi võimalik.

Merrillville'i politsei kommenteeris olukorda öeldes, et selline asi poleks iial tohtinud juhtuda. "Relv oleks pidanud olema auto pakiruumis ja mitte laetud."

Laste isa vahistati ja teda ootab karistus inimelu ohtu seadmise eest.