Mu elu romantiliseim hetk: kuhu viis mind roosiõitest rada?

 (3)
Mu elu romantiliseim hetk: kuhu viis mind roosiõitest rada?
Scanpix

See juhtus umbes kolm nädalat tagasi. Ma õpin ülikoolis ning antud päeval olid mul loengud terve päeva ning koju jõudsin alles õhtul. Rääkisin oma mehega päeva jooksul ning leppisime kokku, et õhtusöögi eest muretseb sel õhtul tema. Umbes seitsme paiku hakkasin kodu poole liikuma ja helistasin talle, et teada anda, et olen tulemas. Koju jõudes aga ootas mind ees tõeline üllatus. Mees oli ostnud mulle suure kimbu roose, katnud laua toiduga ja ostnud maitsvat veini kõrvale. Olin ülimalt õnnelik ja ausalt öeldes veidi šokeeritud, et mu mees on nii armas ja oskab nõnda üllatada. Kuid see polnud veel kõik!

Ta juhtis mind elutoast magamistuppa ja ust avades avanes mulle vaade, mis mind tõesti jahmatas. Terve tuba oli kaetud küünaldega ning uksejuurest viis roosiõitest rada voodi juurde ja voodis oli suur süda, mis oli samuti moodustatud roosiõitest.

See oli tõesti kõige romantilisem žest, mis mulle on kunagi tehtud ja olen õnnelik, et mul on olemas selline mees, kes mind meeles peab ja üllatada soovib.

Kirjuta meile oma meeldejäävaimast romantilisest žestist ja võida auhind Avonilt!