"Naised, miks te seda endaga teete!?"

 (283)
"Naised, miks te seda endaga teete!?"
Foto: MAVRIXONLINE.COM

Naised, MIKS te teete seda endaga? Ma mõtlen kõiki neid võltsripsmeid, geelküüsi ja muud väga võltsi, mis lisaks ka kole välja näeb. Saan aru nendest naistest, kellel on väike rind ja nad omale väikesed rinnasuurendused panevad, aga võltsripsmed ja kulliküüned on ju kohutavalt koledad! Maksimumpunktid odava looki eest lähevad aga Swarovski kivikestele ripsmetel.

Küüntest rääkides, siis korralikult tehtud Prantsuse maniküür on OK, aga need lillad, mustad ja liigselt maalitud ja kiskjalikuks viilitud küüned näevad odavad välja. Eriti õudsed on sellised, mis liiga pikad ja lisaks veel ka kaardus. Sellised “daamid” oleksid nagu õudusfilmist välja karanud.

Välismaal kannavad selliseid “lisavidinaid” ainult prostituudid ja muud erootika- ja intiimala töötajad… Sama käib võltsripsmete kohta.

Probleem paistab olevat selles, et need naised, kes korra on omale midagi võltsi külge riputanud, satuvad sellest sõltuvusse ja panevad üha pikemad küüned ja ripsmed. Alguses ehk nägigi asi kena välja, aga edasi… Hõkk!
Saan aru, et paljude puhul on asi ilmselt madalas enesehinnangus, aga kas on ikka kõige õigem seda kergitama hakata just välimust tuunides? Äkki vaataks sissepoole ja katsuks aru saada MIKS sa endaga rahul pole?

Seotud lood:

Kusjuures kõige iroonilisem asja juures on minu arust see, et naised teevad seda kõike ju meeste pärast, eks? Et jätta mulje endast kui hoolitsetud naisest. Tegelikkuses aga meestele sellised võltsasjad absoluutselt ei meeldi. Lisaks on meeste ja naiste arusaam hoolitsetud olemisest ikka totaalselt erinev!

Kallis lugeja, mida arvad sina? Kas nõustud Kati arvamusega?