Numeroloog lapsele nime valimisest: hoiduge erilistest nimedest!

 (36)
Numeroloog lapsele nime valimisest: hoiduge erilistest nimedest!
Foto: Annika Haas

Nimi, mis antakse inimesele pärast sündi, paneb maagilise pitseri kogu tema edaspidisele elule, kirjutab ajakiri Naised. Numeroloog Kai Tamm soovitab hoiduda erilistest nimedest, pakkudes vanematele veidi mõtlemisainet.

“Kas te loodate, et vastavalt nimele tuleb ka teie lapsest midagi erilist? Kas te mitte ei ela lapse nimes välja midagi niisugust, millest teil endal puudu on jäänud?” arulteb numeroloog. “Te ei tea ju täpselt, missuguseks tegelikult kujuneb teie laps ja tema elutee. Võib-olla on tegemist lapsega, kellel on väga sügav sisemaailm ja keda häirib teiste inimeste tähelepanu — kui see laps võiks jääda muidu ehk märkamatuks, siis tema nimi tal seda ei luba.”

“Soovite panna lapsele mõne võõramaise jumala nime. Numeroloogia seisukohalt ei saa üldkasutatavate tähstikusüsteemidega analüüsida ühegi jumala nime, sest need on erilise missiooniga, kodeeritud nimed, milles maagilist, varjatud ja tähtsat rolli mängivad täpne hääldus, tähtede järjekord jne. Tulemused võivad osutuda soovitule vastupidiseks, mõju ettearvamatuks või isegi hävituslikuks.”