Vajaminev summa on koos! Annabel lendab tänu heade inimeste abile homme Ameerikasse ravile


Vajaminev summa on koos! Annabel lendab tänu heade inimeste abile homme Ameerikasse ravile
Foto: Facebook

Täna kandsid Annabeli isa Ahti Silk ja Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi juhatuse liige Eveli Ilves Swedbankis Ameerika haiglale (Nationwide Children's Hospital, Columbuse linn, Ohio osariik) üle ettemaksu, et haruldast spinaalset lihasatroofiat põdev 3-kuune Annabel saaks elupäästvat ravi, kirjutab TÜ Kliinikumi Lastefond oma Facebooki lehel.

Eile andis Nationwide’i lastehaigla esindaja perele teada, et nad on valmis Annabeli vastu võtma reedel. Seega võtab pere teekonna Ameerika suunas ette juba homme!

„Kõige rohkem kartsimegi, et see viimane osa jääb venima,“ sõnas Annabeli isa Ahti Silk täna hommikul Eesti Ekspressile.

Suure osa rahast annetas Annabeli raviks Eesti rahvas. Erinevad inimesed ja artistid korraldasid lapse ravi toetuseks erinevaid ettevõtmisi ja projekte, Annabeli toetasid paljud ettevõtted. Lisaks panustas Lastefond Annabeli ravisse oma reservidest 400 000 eurot. Meditsiiniteenuse eest tasumiseks viimase puudu olnud summa, 280 000 eurot annetas anonüümseks jääda sooviv ettevõtja.

Ärimees, kes ülekande tegi, soovib avalikkuse ees jääda anonüümseks. „Suur austus sellisele reaktsioonile,“ on Ahti Silk tänulik ärimehele, aga loomulikult ka kõigile teistele annetajatele, vahendab Ekspress.

Seotud lood:

Lastefond on koos perega sõnulkirjeldamatult tänulikud kõigile, kes Annabeli ravi heaks raha annetasid.