Ei midagi rõõmustavat! Kahju küll, aga neid tähemärke ootab ees erakordselt halb juulikuu

 (5)
Ei midagi rõõmustavat! Kahju küll, aga neid tähemärke ootab ees erakordselt halb juulikuu
Foto: Shutterstock

Juunikuus rõõmustasid inimesed kuumalaine üle ja kõik näis minevat ülesmäge, aga koos tormihoiatuse ja vihmaste ilmadega saabus uus kuu ning kolmele tähemärgist inimesele see midagi head kaasa ei too.

Kes on need kolm tähemärki, kes peaksid juulikuus pigem ettevaatlikud olema?

KAKSIKUD

Rahaasjad ja intiimelu võtavad kehva pöörde. Kui oled selleks valmis ja suudad muutusi rahulikult vastu võtta, saad ilusti hakkama ja kohaned muutustega vaikselt ning omas tempos. Pead erilist tähelepanu pöörama isiklikele ja eraelulistele teemadele. Kui sa ei taha kurvastada, võta kõike rahulikult ja tea, et ebameeldiv aeg saab kord läbi.

KAALUD

Sinu vaimne tugevus pannakse korralikult proovile. Kodus on keeruline aeg ja peresuhted ei ole kiita. Kui sul on vaja kõikidest korraks eemalduda, tee seda, isegi kui teised seda heaks ei kiida. Sinu enda heaolu on kõige olulisem, ära seda unusta. Enne suurte muudatuste tegemist mõtle kõik hoolega läbi.

VEEVALAJA

Sa oled mõne eluaspektiga viimasel ajal kõvasti maadelnud ja nüüd on aeg sellest lahti lasta ja edasi elada. Sulle võib tunduda, et eelnev aeg on siis raisku läinud, aga kui sa ei suuda lahti lasta, seisad silmitsi aina suuremate ebameeldivustega. Sa pead ära tegema selle asja mis sind häirinud on ja vallutab iga päev su mõtteid, enne sa rahu ei saa.

Allikas: Elite Daily