Milline pidu on sinu tähemärgile sobiv?

 (15)
Milline pidu on sinu tähemärgile sobiv?
Scanpix

Oled sa tundnud, et mõni pidu lihtsalt ei istu sulle? Küsimus pole alati seltskonnaski, ehk hoopis selles, et see või teine pidustus või stiil ei ole lihtsalt sulle sobiv. Jah, isegi peod võib kristallkuuli ja tähtede abiga paika panna. Vaata, milline sinu tähemärgile sobib.

Scanpix

JÄÄR: Jäär tahab olla esimene, nagu alati, millise pidustusega ka tegemist ei oleks! Selle tähtkuju all sündinud inimene veab sõbrad särtsakale klubi uusaastapeole või basseinipeole. Ja kui ta on sõbrad sinna vedanud, on ta esimene, kes soovib alasti ujuma minna.

Scanpix

SÕNN: Sõnn võtaks uue aasta kõige meelsamini vastu koos kallimaga kusagil šikis restoranis küpsetatud lõhe ja šokolaadikreemi taga. Rikkalik toit, romantiline vestlus, veidi vahuveini ning panoraamvaade taevast ehtivale ilutulestikule — mis võiks olla veel parem? Mitte miski, reserveerige kohe kohad restoranis.

Scanpix

KAKSIKUD: Kaksikud tahavad veeta õhtu rahvarikkas elavas kõrtsis või peol ning nad on alati valmis laskuma debattidesse teemal, kas eelmine aastatuhat sai mööda tänavu või eelmisel aastal.

Scanpix

VÄHK: Vähi ettekujutus tõelisest aastavahetusest on saada kokku kogu perekonna ja sõpradega, kellega kaminatule valgel õunasiidrit rüübata, lastes noorematel lastel lugeda minuteid uue aasta tulekuni.

Scanpix

LÕVI: Lõvi armastab aastavahetust sellega kaasneva dramaatilisuse ja romantika pärast. See on suurepärane öö selleks, et sõita kalessiga läbi pargi, teha ja võtta vastu abieluettepanekuid — tingimata ühel põlvel — juua käsiseongus šampanjat — ühesõnaga teha midagi demonstratiivset, mis sobib hästi Lõvi soojale südamele.

Scanpix

NEITSI: Neitsi tahab olla uusaastapidustuste planeerija ning ta pöörab tähelepanu igale pisiasjale, et teistel oleks tore pidu! Lauanõudest magustoiduni — kõik on ideaalne. Loodetavasti jääb Neitsil enesel ka hetk aega pidu nautida.

Scanpix

KAALUD: Kaalud tahavad osaleda luksuslikul peol, kus kenad inimesed stiilselt lõbutsevad, ning neile on vastukarva suitsused pimedad klubiruumid. Kaalud läheksid hea meelega uusaastapeole kellegi juurde, kellel on mahukas albumikollektsioon, kunstiteosed, mida vaadata, mõnus mööbel, millel logeleda, ja soe romantiline valgus, mis laseks kõigel veelgi paremana paista.

Scanpix

SKORPION: Skorpion tahab teha uue aasta künnisel midagi äärmuslikku — ronida karaokebaaris lavale, mikrofon ühes ja joogiklaas teises käes, lauldes kõigest kõrist kaheksakümnendate menulaule, või sõita helikopteriga üle linnataeva, et nautida rakettide kogu ilu.

Scanpix

AMBUR: Ambur roniks hea meelega nii kõrgele, kui võimalik, näiteks Eiffeli tormi, Empire State Buildingi katusele või Mount McKinley vaateplatvormile või kasvõi läheduses asuva kõige kõrgema maja katusele, et joodeldada rakettide taustal öötaeva poole.

Scanpix

KALJUKITS: Kaljukits tõstab lati nii kõrgele, et uusaastapidu võib kergesti valmistada pettumuse — on raske täita Kaljukitse ootusi. Hea, et Kaljukits on nii hea planeerija! Ärisõpradele või kolleegidele korraldatud pidulik õhtusöök on midagi Kaljukitse maitsele.

Scanpix

VEEVALAJA: Veevalaja tahab teha midagi pöörast, midagi täiesti uut ja originaalset ning võtta see ainulaadne tegevus ette umbes 100 lähima sõbra ja tuttavaga. Kui kell lööb südaööd, võite leida veevalaja bendžihüpet sooritamas või tegemas midagi niisama peadpööritavat.

Scanpix

KALAD: Kalad jätaksid peo planeerimise hea meelega kellegi teise hooleks, aga ideaalne uusaastaelamus hõlmab midagi romantilist, midagi fantaasiavallast — näiteks kokkusaamist vuliseva allika juures kõrgel mägedel, põlevad küünlad kivide vahele torgatud ning vaikne harfimuusika kusagilt eemalt kajamas.