Naisteka horoskoop: 2016. aasta esimene nädal täitub ootamatuste, pingete ja õnnetustega

 (8)
Torm Meriväljal
Torm MeriväljalFoto: Delfi lugeja

Teisipäeval moodustub Päikese ja Liliti kvadraat, kolmapäeval teeb Kaljukitses liikuv Päike ühenduse Pluutoga ning neljapäeval kvadraadi Uraaniga. Kõik aspektid toimivad terve nädala ulatuses.

Kuigi Lilit, Pluuto ja Uraan on juba pikemat aega omavahel pinges, aktiviseerib selle nüüd Päike. Seega on oodata üsna rahutut ja pingelist nädalat, kus esineb palju võimuvõitlust ja ägedat konkurentsi. Samuti võib ette tulla mitmesuguseid ootamatusi, intsidente, õnnetusjuhtumeid. Positiivse poole pealt võib selline kombinatsioon kaasa tuua olulise läbimurde, vajaliku muutuse, loobumise sellest, mille aeg on ümber saanud. Seega üsna soodne nädal radikaalseteks sammudeks.

Teisipäeval (mõju tugevam nädala esimeses pooles) moodustub Veenuse-Neptuuni kvadraat, mis annab paljudele (armu)suhete liinis kas siis roosad või mustad prillid. Ning laupäeval (aspekti mõju tugevam nädala teises pooles) ühinevad Amburis Veenus ja Saturn. See aspekt jällegi muudab inimsuhted üsna kaineks, jäigaks, ülemäära mõistuspäraseks. Kokkuvõtvalt võib öelda, et Veenuse teemades valitseb nüüd konflikt ideaalse (Neptuun) ja reaalse (Saturn) vahel. Ehk siis ollakse korraga nii unistavad-idealiseerivad, kui ka kained, kalkuleerivad ja kriitilised.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

Seotud lood:

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD