Naisteka horoskoop: pane vaim valmis, seltsielu ja romantilised suhted kuumenevad!

 (9)
.
.Foto: Scanpix

Kolmapäevane (mõju läbi nädala) Veenuse ja Uraani trigoon mõjub hästi igasugusele seltsielule ja ka romantilistele suhetele. Kuna Uraan on siiski vahelduse ja intellektuaalse omapära, mitte kirega seotud planeet, siis on eelistatud sellised romantilised suhted, kus on oluline ka sõprus ja teatud vaimne ühtekuuluvus.

Merkuuri ja Pluuto kvadraat (kulminatsioon reedel) toob nädala rasket ja fanaatilist intellektuaalset võnget, mis võib olla seotud ajupesu, propaganda, vaimse mõjutamise ja survestamisega. Ettevaatust liikluses ja kõikidel liikumisega seotud oludes, samuti võib mingi konkreetne info olla moonutatud või maha salatud (likvideeritud, ära peidetud).

Marsi kvadraat Saturniga (täpne aspekt laupäeval) esitab väljakutse olukordadele, kus on liialt kiirustatud või mis on lõpuni läbimõtlemeta ehk siis „pooltoored”. Seega tuleks nüüd vältida kiirustamist ning enese killustamist. Uusi ja eriti just kiirelt tulemusi andvaid projekte ei ole mõtet algatada, vaid tuleks lõpetada kõik poolikud tööd ja süveneda asjadesse, mis nõuavad tõelist pühendumist.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD