Vähi unenäod ja armuhetked on täis salapära ja müstilisust!

 (7)
Jäär, Sõnn, Kaksikud, Vähk
Vähi unenäod ja armuhetked on täis salapära ja müstilisust!
Scanpix

JÄÄR Marss teeb laupäeval (mõju läbi nädala) kvadraadi tülijumalanna Erisega. See ei pea tingimata tähendama tüli, vaid pigem näitavad tugevad Neptuuni pingeseisud arusaamatuste ja möödarääkimiste võimalust. Või siis satud kellegagi vastuollu maailmavaateliste küsimuste tõttu – võimalik, et keegi üritab sinuga mingit ajupesu läbi viia. Samas ongi võimalik, et loed või kuuled midagi, mis sind tõsiselt segadusse ajab. Mida kindlam ja fikseeritum on su pilt maailmast kui sellisest, seda suuremas segaduses oled. Sulle tundub, et maailm on hulluks läinud ja et loogika asemel toimivad hoopis mingid muud salapärased energiad.

SÕNN

Oled sellel nädalal kerge saak pessimistlikele mõtetele – sa võtad kõike liiga südamesse ega suuda kord juba pähetulnud muremõtet eemale peletada. Võimalik, et näed ja kuuled midagi, mis hakkab sind painama. Kuid suure tõenäosusega on see valeinfo, kõmu, pettus või intriig. Seega kerkivad esile kõikvõimalikud infomoonutused.
Praktilisel tasandil võib ette tulla probleeme liikumisega punktist A punkti B, on oht hilineda või midagi segamini ajada, samuti võib streikida isiklik liiklusvahend. Hoia hoolikalt ka oma mobiili ja muid elektroonilisi vidinaid. Eriti ebasoodne on nädal arvutite ja sidevahendite soetamiseks. Osta võiks müstilist kirjandust, kunsti ja helikandjaid eksootiliste helidega (soovitavalt looduse hääled, ookeani müha või lindude laul).

KAKSIKUD

Nädal võib kujuneda üsna keeruliseks ja segadust tekitavaks, sundides sind oma mugavustsoonist välja astuma. Nimelt teeb Kaksikute valitseja Merkuur teispäeval kvadraadi tabamatu ja müstilise Neptuuniga. Positiivsel juhul oled loominguline ja näed kõikjal põnevaid endeid ja märke. Negatiivsel juhul ajad asju-numbreid-nimesid segamini või käitud sotsiaalses plaanis vastutustundetult.
Kolmapäeval, ilusal numbrikombinatsioonil 12.12.2012 moodustavad Jupiter ja Lilit Kaksikute 10. kraadis (10.05) täpse ühenduse. Nagu kirjas eelmiste nädalate kohta, toob see seis välja sinu individuaalsuse ja erilisuse nii heas kui halvas võtmes. Kergem on sattuda nii imetluse kui ka hukkamõistu objektiks.

VÄHK

Nädala planeediseisud võivad avada su alateadvuse väravad ning näidata sulle reaalsust sellisena, millisena sa maailma pole osanud varem vaadata. Ka annavad nädalas tooni sügavad või siis lihtsalt salapärased ja müstilised meeleolud. Nii su unenägudes kui armuhetkedes on rohkem seda, millele argitasandil on raske nime anda.
Tööasjades (eriti kui oled raamatupidaja) pead nüüd olema eriti tähelepanelik, et mitte eksida olulistes numbrites, nimedes jne. Olulisi tööga seotud otsuseid ei tasuks langetada, samuti ei maksaks sõlmida mingeid lepinguid. Ka romantilises plaanis võid langeda oma isiklike ettekujutuste ja fantaasiate mõju alla, mis võib suhetes segadusi ja arusaamatusi põhjustada.