Mida räägib numeroloogia maja ja korteri numbri kohta?

 (6)
Lenderi majad
Foto: Priit Simson

Korteri numeroloogia aitab kinnisvara ostmisel hinnata, kas korteri number on "õnne toov" ja samuti saab numeroloogia abil kindlaks määrata, millist energiat omab sinu elamispind.

Ühekohaline number — see tähendab, et su elus võivad vahetevahel tekkida mõningad probleemid, kuid lahendad need kiiresti ja edukalt. Üldiselt toimuvad sündmused sinu ümber rahumeelselt ja mitte kuidagi moodi ei mõjuta su sisekliimat.

Kahekohaline number — viitab sellele, et kõik, mis toimub sinu elus, on otsuste tulemus, mis on vastu võetud põhinedes emotsioonidel. Enamasti juhivad sind emotsioonid, mitte mõistus. Võid saada veidi õnnelikumaks, kui hakkad mõtlema oma tegevuste tagajärgedele enne, kui neid teed.

Kolmekohaline number — sinu füüsiline tervis sõltub emotsionaalsest ja mõtete olukorrast. Kui oled harjunud lootma heale ja oled pea alati heas tujus, siis oled terve. Kui lased oma ellu negatiivsust sisse, siis tunned end halvasti.

Palju rohkem suudab määrata kindlaks aga korteri numeroloogiline koodu. Kuidas seda kindlaks määrata, loe Koduhaldja blogist.