Põnevaid fakte kohvisõpradele: saa teada, mida lemmikkohv su iseloomu kohta räägib

 (4)
Põnevaid fakte kohvisõpradele: saa teada, mida lemmikkohv su iseloomu kohta räägib
Foto: Pexels

Paljud armastavad hommikut alustada tassi kohviga. California ülikoolis psühholoog Ramani Durvasula juhtimisel mõne aasta eest läbi viidud uuring näitas, et kohv räägib nii mõndagi inimese kohta. Vaata, kas su lemmikkohv reedab ka sinu iseloomu!

Musta kohvi fännid on reeglina vanakoolimehed-naised: nad ei aja elu liialt keeruliseks, neile meeldib, kui asjad on lihtsad ja selged. Musta kohvi joojad on oma tegudes tulemuslikud, samuti kannatlikud ja pigem vaiksevõitu, ent võivad samas olla muutliku meelega ja ajada üsna jonnakalt oma joont.

Caffè latte /suhkruga piimakohvi joojad on seda tüüpi inimesed, kelle meelest suhkrutükk elu ikka magusamaks muudab. Neid on kerge mõista, nas püüavad inimestele meeldida ja hästi läbi saada ning alati teiste jaoks olemas olla - jättes paraku vahetevahel iseeennast ja omad soovid-tahtmised tahaplaanile.

Jääkohvi joojad on loovad ja spontaansed, alati valmis uusi asju katsetama, ent võivad teinekord olla parajad tuulepead.

Lahustuva kohvi joojaid arvatakse olevad laisavõitu; inimesed, kes ei viitsi eriti oma eluherne lükkamisega ise vaeva näha, vaid lähevad pigem vooluga kaasa.

Sulle meeldivad hoopis erilisemad kohvijoogid või kofeiinivabad variandid? Loe portaalist Kodus.ee, mida see sinu kohta ütleb.