Eksperdid soovitavad kolme tõhusat viisi, kuidas muuta oma ripsmed pikemaks


Eksperdid soovitavad kolme tõhusat viisi, kuidas muuta oma ripsmed pikemaks
Foto: Luca laconelli/Unsplash

Milline naine ei unistaks pikematest ripsmetest? Igaüks tahaks särada ilusate ja pikkade ripsmetega ja kui enda omad on lühikesed, lastakse tihtipeale paigalada kunstripsmed. Kui aga on soov muuta oma ripsmed pikemaks naturaalsel viisil, siis selle jaoks on ekspertidel kolm nippi.

Ripsmeseerum

Poodides müüakse erinevaid ripsmeseerumeid naistele, kes unistavad pikkadest ja tihedatest ripsmetest. Enne kalli toote ostmist võib aga proovida ka odavamat vahendit, näiteks riitsinusõli, mida soovitavad paljud naised, sest just selle õli pikaaegne kasutamine on lisaks ripsmekarvadele pannud kasvama ka nende kulmukarvad.

Ripsmekoolutaja

On vähe naisi, kelle iluarsenalis ei leiduks tavalist ripsmekoolutajat. Osad ei hakkagi enne oma ripsmeid värvima, kui pole enne neid koolutanud. Kas oled proovinud ja on sul see olemas? Toimib?

Ripsmetušši kasutus

Vaata üle, kui palju sa tušši sa oma ripsmetele peale kannad. Ka siin nagu mujal ilumaailmas kehtib reegel, et vähem on parem. Liiga palju tušši ripsmetele kandes võivad need jääda tükki ja visuaalselt palju lühemad.

Allikas: elite daily