FOTOD | H&M viis Eesti moemõjutajad rannamõnusid nautima

 (1)
H&M Studio SS20
H&M Studio SS20Foto: Foto: Meisi Volt

Selleaastane kevadsuvine “H&M Studio” kollektsioon jõuab Tallinna Postimaja H&Mi kauplusesse ja e-poodi juba homme, 20. veebruaril. Eesti moemõjutajad käisid Gotlandi saare surfikultuurist ja maastikest inspireeritud kollektsiooni uudistamas aga juba eile. Külalised kutsuti tehisranda, mis muudeti ürituse tarbeks värviküllaseks moeinstallatsiooniks.

2020. aasta kevadsuvise Studio kollektsiooni muusa on tulevikku suunatud pilguga vaba hing, kes soovib kogeda uusi asju. Kollektsioon on samal ajal nii toores kui viimistletud, disainitiim käis inspiratsiooniretkel Gotlandi saarel, mille pinnas meenutab kohati kuumaastikku. Just sealt pärineb idee tekstuuridest ja värvigammast.

Tallinna esitluse külaliste seas olid telest tuttavad Kätlin Hallik, Kristjaana Mere ja Helen Adamson, Instagrami-lemmikud Merilin Taimre, Kristjaana Mere, Triinu Maasik, Liisa Kušnir, Marii-Heleen Penu, Meryl Mägi, Agne Vaher ja Jelena Ablajeva, online-moajakirja Portail.ee peatoimetaja Aljona Eesmaa, ajakirja Mood vastutav toimetaja Heidi Toome, moetoimetajad Karolin Kuusik ja Svetlana Agureeva, moedisainerid Cärol Ott ja Kätlin Haak, stiilikoonid Merit Boeijkens, Johanna Eenma, Ilomai Küttim jt.

Vaata fotosid suvisest esitlusest: