FOTOD | Stockwomanni kaubamaja esitles eneseväljendusele innustavat kevadmoodi


FOTOD | Stockwomanni kaubamaja esitles eneseväljendusele innustavat kevadmoodi
Foto: Erlend Štaub

20. märtsil kogunesid Stockwomanni kaubamajja moegurmaanid, et tutvuda värske ja rõõmuküllase kevadmoega. Moelavastuse tingliku pealkirjaga “Näita ennast” tõid publikuni koreograaf Raho Aadla ja stilist Kätlin Kikkas, kes tõid mängu aasialikud mõjutused ja sõdalaste motiivi.

Aasiapärastele lõigetele sekundeerisid rohked ning aastaajale omased lillemustrid, mis olid segatud džunglist inspireeritud trükiprintidega. Domineerisid arhitektuurilised ja järgulisust rõhutavad lõiked, mis muudavad kahtlemata ka garderoobi baasesemed värskeks ja uuenduslikuks. Romantilisemad mõjutused väljendusid naiselikelt pehmetes volangides ning lipsukestes ja sõlmedes. Tugevad roheline ning kollane toovad sel kevadel riietusse aastajale kohast erksust, samas konservatiivsemat, aga samal ajal siiski helget tonaalsust pakuvad pastelsed roosa ja helesinine.

Moeetendust nautisid teiste seas moemaanid Hanna Martinson, Tuuli Rand, Britt Samoson, Merit Boeijkens, Lucine Ayanian, Kristjaana Mere, Anita Sibul ja paljud teised.

Vaata galeriist kuumimat kevadmoodi!