GALERII ja VIDEO: Vaata, kuidas naised saavad lahti oma kõige suurematest vaenlastest — ülahuulekarvadest!

 (1)

Vuntsid. Meile ei meeldi need isegi meestel, mis siis veel naistest rääkida? Kahjuks on väga suur osa naistest “õnnistatud” ülahuulekarvadega ja nad peavad nendega pidevalt võitlema — neid karvakesi ei saa ka riietega varjata, nii et lahingusse!

Buzzfeedi naised otsustasid sellest natuke piinlikust probleemist avalikult rääkida ja korraldasid kõigepealt küsitluse, kuidas naised oma ülahuulekarvade eest hoolt kannavad. Kõige populaarsemaks osutus ülahuulekarvade vahatamine — lausa 37,5% naistest kinnitasid, et nad teevad seda regulaarselt. Ainult 12,5% naistest olid oma vuntside suhtes seisukohal, et kui need kasvavad, siis las kasvavad ja nad midagi ette ei võta. Ülejäänud naised kas käisid salongis epilatsioonis, lasid karvu pleegitada, võitlesid karvakeste vastu pintsettidega või lausa raseerisid oma nägu nagu mehed.

Vaprad Buzzfeedi naised lõpetasid sellega, et võtsid ette üksteise ülahuulekarvade vahatamise. Protsess oli valus, aga naljakas ja naised said omavahel palju lähedasemateks.

Videost ja GIFigaleriist näed samm sammu haaval, kuidas naised üksteise vahatamisega hakkama said — vaata SIIT!