GALERII | Swarovski ehtebränd pidas kirju seltskonnaga sünnipäeva ja esitles värsket sügis-talvist kollektsiooni

 (2)
GALERII | Swarovski ehtebränd pidas kirju seltskonnaga sünnipäeva ja esitles värsket sügis-talvist kollektsiooni
Foto: Maksim Toome

Oma 26. aastapäeval Eesti turul esitles Swarovski bränd ehete uusaasta kollektsiooni. Sel hooajal on moes kuulsate kivide küllastunud alatoonide harmoonilised kooskõlad, ootamatud ja imetlusväärsed loomakujundid ning samuti peened variatsioonid vintage-disaini teemal.

2018/2019 sügis-talve hooaja peakollektsiooni „Сrystal TALES” juhtmõtteks sai Tirooli looduskaitsemetsade floora ja fauna — võluvad sügisesed lilled, kaval rebasekutsikas, targad ämblikud ja salapärased skarabeused. Värvigamma rõhk on sügisese metsa värvide interpreteerimisel. Hurmavad erilise mõttega täidetud ehted panevad unustamatu sädelusega uusaasta peod särama.

„Igal Swarovski kristallil on väikene maagiline jõud ning see võib luua väikese ime — sära ja originaalne disain köidavad alati ümbritsevate inimeste pilke. Säravatel kaelakeedel, käevõrudel, sõrmustel ja kõrvarõngastel on alati hiigelsuur populaarsus, sest need on alati laitmatu meisterlikkuse näited,“ räägib Olga Belozertseva, Swarovski brändi ametliku Eesti esinduse AS Baltic Imports tegevjuht.

Vaata galeriist, kes käisid ehtebrändiga sünnipäeva pidamas!