Just see on meigitoode, mis lõi Keili Sükijaineni lausa pahviks

 (1)
Kas see kuulub ka sinu meigiarsenali?
Just see on meigitoode, mis lõi Keili Sükijaineni lausa pahviks
Foto: Andres Raudjalg

Täna esitles ilutoodete bränd Artistry restoranis PULL esmakordselt Eestis oma uut meigikollektsiooni Artistry Studio, mis on inspireeritud maailma trendikaimatest linnadest, sealsetest kultuuri- ja kunstivooludest. Sündmuse raames rääkis oma suhtest meikimise ja meigitoodetega ka uudisteankur Keili Sükijainen ning jagas eksklusiivselt Naistekale seda, millise kosmeetikatooteta ta elada ei suudaks ja milliseid nippe viimasel ajal õppinud on.

Kui Keili peaks valima kõigist meigitoodetest ainult ühe, oleks selleks ripsmetušš. “See on ilmselt asi, milleta ma ei saa. Mulle ikkagi meeldib, kui mul on ripsmed värvitud, aga mulle ei meeldi näiteks kunstripsmed üldse.”

Keili avastas enda jaoks aastakese tagasi ka särapuudri, mis nüüd kindlasti ta meigiarsenali kuuluma peab. “Kõik kasutasid seda ja kuigi mul ei ole väga aega Youtube’is meigivideosid vaadata, oli näha, et naised on hakanud end värvima selliselt nagu Kardashianid. Samas mulle tundus kuidagi väga veider panna endale sädelevat lauvärvi põse peale, aga kui ma seda toodet sõbranna kotist proovisin, olin täiesti rabatud,” räägib Keili ja nimetab särapuudrit lausa geniaalseks tooteks. “Kui pilti teha, on kohe nagu teine nägu ees! Nüüd ma olen sellest totaalselt sõltuvuses.”

Kuigi nagu Keili ütles, et tal aega veebist uusi meiginippe õppida pole, siis oma töö tõttu õnnestub tal neid õppida meikaritelt ja ka andekatelt sõbrannadelt. “Näiteks meikaritelt olen saanud hea nipi, et alati peaks silma väliskülg olema tume ja seest heledam,” avaldab naine. “Ja kui teed kulmupliiatsi natukene märjaks, jääb see lauvärvina või kulmudel palju tugevam. Tegelikult see töötab kõikide lauvärvidega: kui teha peenikene kulmupintsel pisut niiskeks ja võtta sellega matti lauvärvi, saad seda kasutada lainerina."