Kas need on tossud, mis müüvad järgmisena välja? Vaata, milliseid Nike'i ketse kandis prints Harry kihlatu Meghan Markle, et end pulmadeks saledaks treenida

 (10)
9560061bs
Foto: James Gourley/REX

See, et pruut soovib end pulmadeks supervormi treenida, on täiesti arusaadav, aga tunnistame ausalt, et me pole kunagi ühegi printsessi peale mõeldes kujutanud teda ette trenniriietes. Muidugi on täiesti loomulik, et ka kuningliku pere liikmed kannavad trennisaalis sinna sobivaid riideid ja vahetavad oma kristallkingakesed tossude vastu välja.

Endist seriaali Suits staari Meghan Markle'it nähti hiljuti personaaltreeneri juurde trenni suundumas ja loomulikult oli ta täpselt sama šikk nagu alati, kombineerides tumesinised retuusid musta puhvis vesti, kootud beanie-stiilis mütsi ja kuldsete detailidega päikeseprillidega. Lisaks oli tal sõrmes ta kihlasõrmus ja iga tüdruku jalga sobivad 90-eurosed Nike Cortezi tossud.

Punaste ja siniste detailidega valged Cortezid püüdsid kohe Meghani jalas pilke ja kuigi tegemist pole limiteeritud kogustes tossudega, vaid neid leiab mitmest erinevast poest (ka Eestist), võib ikkagi eeldada, et varsti on need välja müüdud.

Wmns Classic Cortez Leather, 89,90€ Foto: Caliroots

Allikas: Popsugar