Kas teadsid? Cambridge'i ja Sussexi hertsoginnad ei kanna mitte kunagi seda värvi riideid


Kas teadsid? Cambridge'i ja Sussexi hertsoginnad ei kanna mitte kunagi seda värvi riideid
Foto: Scanpix/imago images / Paul Marriott

Ajal, mil nii paljud naised ihaldavad samasugust stiili nagu neil kahel Suurbritannia hertsoginnal, pole mingi üllatus, et igat nende riietust hinnatakse. Sa võid osta isegi Cambridge'i hertsoginna kihlasõrmuse koopia ja seda uhkelt sõrmes kanda!

Aga tuleb ka välja, et kui soovid tõesti nende stiilinõkse kopeerida, pead üht kindlat värvi riiete kandmist vältima. Nimelt avastasid Harpers Bazaar Australia toimetajad, et ei Meghan Markle ega Kate Middleton pole kunagi tulnud avalikkuse ette oranžides riietes ning selleks on neil väga hea põhjus: erksad värvid ei jää pildile väga ilusad.

Olgu, aga kui nüüd edasi mõelda, siis kuninganna on ju korduvalt seda värvi kandnud ja armastab üldse väga värvilisi rõivaid ning meie arvates näeb ta nendes ka suurepärane välja. Ja mõlemaid hertsoginnasid on märgatud kollastes riietes, mis on ka väga julge valik, aga nad mõlemad nägid vaatamata võetud riskile fotodel väga kaunid välja. Ka kuningannale sobib kollane toon imehästi!

Seetõttu arvamegi, et kui juba kuninganna on oranži tooni heaks kiitnud, siis ehk võiksid seda ühel päeval teha ka rahva poolt armastatud hertsoginnad? Meie oleme kindlad, et nad kannaksid selle väga hästi välja.

Allikas: Woman and home