KASULIKUD ILUNIPID | Milleks on vaja meigikäsna ja kuidas seda õigesti kasutada?


KASULIKUD ILUNIPID | Milleks on vaja meigikäsna ja kuidas seda õigesti kasutada?
Beautyblender SwirlFoto: Polhem Public Relations Europe

Sõrmed ajavad jumestuskreemi näole kandes asja ära küll, kuid hea meigikäsna abil lood kindlasti kvaliteetsema meigipõhja, kirjutab värske Naisteleht. Selleks tuleks aga meigikäsna õigesti kasutada, mistõttu jagamegi sinuga mõnda head nippi.

1. Ära kanna jumestuskreemi otse käsnale, vaid esmalt käeseljale ja seejärel tupsuta käsnale, sest nii kulub vähem toodet ja jumestuskreem saavutab kehasoojusega kokku puutudes õige konsistentsi.

2. Jumestuskreemi peale kandes jälgi, et teeksid seda tupsutavate liigutustega, sest siis jääb meigipõhi tunduvalt ühtlasem ja veatum kui hõõrudes.

3. Kasuta käsna lamedat poolt jumestukreemi ühtlustamiseks, käsna ümara poolega saad iluvigu katta, hajutada ja üle tupsutada ning terav ots on raskesti ligipääsetavate piirkondade (ninaümbrus, silmaalused) katmiseks ja hajutamiseks.

4. Suuremat osa tänapäevastest meigikäsnadest saab kasutada niiskelt, sest nii jääb tulemus nahal ühtlasem ja toodet kulub vähem, aga kuiv svamm on abiks näiteks puudri pealekandmisel.

Loe pikemalt meigikäsnade kohta ja saa soovitusi õige toote valimiseks värskest Naistelehest.