Kuus nõuannet, kuidas valida endale õige rinnahoidja

 (32)
Kuus nõuannet, kuidas valida endale õige rinnahoidja
Scanpix

Head rinnahoidjat võib olla raskemgi leida kui tõeliselt hästi istuvaid teksasid. Võib öelda, et see on justkui omaette teadus — on palju, mida tähele panna ja milles enne lõpliku otsuse tegemist veenduda. Annamegi sulle mõningad nõuanded, mida järgmine kord pesupoodi minnes kõrva taha panna.

1. Rinnahoidja tagumine rihm annab 90% toest, seega peab see olema kindel, kuid mugav.

2. Su rinnahoidja suurus võib elu jooksul kuni kuus korda muutuda, sõltuvalt kaalust, hormoonidest jms. Mõõda end igal aastal!

3. See, mis sobib su sõbrannale, ei pruugi sobida sulle. Proovi erinevaid lõikeid ja materjale, et leida just sulle sobiv.

4. Ideaalseks toeks vali pigem traadiga rinnahoidja, mille traat istub mugavalt su ribikorvi vastas ja on ümbritsetud pehme materjaliga.

5. Korvisuurus peaks olema proportsioonis su kehatüübiga — kui su rinna ja rinnahoidjakorvi vahele mahub veel pool hamburgerit, siis on korv ilmselgelt liiga suur. Kui rinnad aga tahavad “üle voolata”, siis liiga väike. Lihtne!

6. Rinnahoidja rihm peaks seljal sirgelt ühes joones jooksma. Kui see kisub keskelt kõrgemale, siis on kas paelad liiga lühikeseks reguleeritud või ümbermõõt liiga väike.

Naised, milliseid nippe on teil teistele naistele rinnahoidja valimisel jagada?

LOE KA: Kuidas osta rinnahoidjat?

Allikas: sheknows.com