Mine moodsalt soojale ja päikesele vastu: kevadised meigitrendid on matt huulepulk ja n-ö kokkukleepunud ripsmed

 (5)
Mine moodsalt soojale ja päikesele vastu: kevadised meigitrendid on matt huulepulk ja n-ö kokkukleepunud ripsmed
Andrzej Sawicki ja Liina RandpereFoto: Andres Raudjalg

Eelmisel reedel toimus Tallinnas MILA Stuudios ilu- ja tervisehommik, kus Amway iluekspert Andrzej Sawicki tegi Liina Randperele kena kevadise meigi ning andis ülevaate algava hooaja meigitrendidest. Toome need trendid ka Naisteka lugejani, et saaksid kevadele kaunimana vastu minna.

1) Matt, ent intensiivne huulevärv

Matt huulevärv on alanud aasta üks populaarseimaid meigitrende. Märksõnadeks on intensiivsus ja selged värvid — sügavad punased, veinitoonid, burgundia, ploom, vaarikas ja erinevad lillad. Selline selge aktsent ei nõua juurde midagi muud suurejoonelist, vaid sobib hästi just õrnalt rõhutatud silmade ja naturaalse jumestusega. Kui sul pole käepärast matti huulepulka, siis sarnase efekti saad ka tavalist huulepulka kasutades, kui huuled pärast värvimist üle puuderdada.

2) Õhetav ja kumav põhi

Algaval kevadel on trendiks läige ja sära kõikides variatsioonides — särav meigipõhi, nii-öelda märja efektiga lauvärvid ja kõik, mis lööb näo või mõne kindla osa sellest särama. On sinu valik, kas lööd läikele vaid põsesarnad või kogu näo. Oluline, et tulemusest õhkaks värskust.

3) Rõhutatud kulmud

Moes on loomulikud, rõhutatud kulmud, mis teevad kummarduse 80ndate stiilile. Vastupidiselt eelnevatele hooaegadele, mil kulmud pidid olema perfektselt joondatud, on sel hooajal rõhk loomulikkusel — toonitud kulmud, kuid mitte viimsete peensusteni välja joonistatud, piiratud ega timmitud. Sellist efekti aitab saavutada vaha ja varjutamine.

Seotud lood:

4) Põsepuna — üks kõige jaoks

Sel hooajal on põsepuna multifunktsionaalne meigitoode — seda võib kasutada nii põskede kui silmade jumestamises. Moepoodiumidel näeme seda julgelt kantuna nii silmalaugudele kui põskedele, et rõhutada meelekohti. Õrnema pealekandmise puhul annab põsepuna värske ja peene väljanägemise.

5) Fookus ripsmetel

Tugev ripsmevärv koos n-ö Twiggy stiilis kokkukleepunud ripsemetega võib tunduda üsna vastuoluline, kuid see meigisuund võetakse trenditeadlike naiste poolt ilmselt kiirelt omaks. Tuleb lihtsalt kanda palju ripsmetušši ülemistele ripsmetele tihendades neid intensiivselt.