Naise raske elu: kuus hiilivat vananemise märki, mis sind hiljemalt 50aastaseks saades tabavad

 (47)
Naise raske elu: kuus hiilivat vananemise märki, mis sind hiljemalt 50aastaseks saades tabavad
Foto: VNX/Capital Pictures/Scanpix

Naised on ägedad igas vanuses, aga sinna pole midagi parata, et vananedes asjad veidi muutuvad. Muidugi muutub naine aina paremaks nagu hea vein, kuid on ka asju, mis pole nii meeldivad. Aga pole vaja neid asju varjata — see on elu. Kui neid asju teadvustada ja nendega leppida, saab palju täisväärtuslikumalt elada.

1. Sa paraned aeglasemalt

Kui vanasti said iga päev trenni teha ja polnud häda midagi, siis vananedes tuleb ka puhkepäevi võtta, sest lihased vajavad puhkust. Ka haavad ei parane nii kiiresti kui noorena.

2. Sul on mõned jonnakad kehaosad

Vanasti said trenni abil kõik kehaosad kergesti siredaks vormida, nüüd on mõned jonnakad kohad, mis treeningule ei allu. Näiteks kõht ja käsivarred.

3. Sa väsid kiiremini

Vanasti olid sa võimeline terve öö peol olema ja siis hommikul tööle minema. Nüüd sa seda enam ei suuda.

4. Mälu pole enam päris see

Kuhu ma oma telefoni panin? Mida ma just rääkisin? Oot, mida ma just teha tahtsin?

5. Enam ei saa kõike süüa

Kesköine pitsa ei ole enam lubatud, sest kõik liialdused kajastuvad su kõhul ja kintsudel. Vürtsikad toidud ka enam ei sobi, sest kõht hakkab valutama.

6. Su nägu on teistsugune

Nägu ei ole ainult vanem, aga on ka teise kujuga. Põsed vajuvad allapoole, põskedest suunurkadeni jooksevad pikad vaod. Sa ei ole enam see naine, kes olid noorena, aga sa oled ikkagi ilus!

Seotud lood:

Kõik see juhtub iga naisega, kes saab vanemaks. Ja me kõik saame vanemaks. Nii et parem on need muutused teadmiseks võtta ja keskenduda positiivsele oma elus.

Allikas: Woman’s Day