Ohutus
Kui kunagi kardeti, et saunalaval või lennukis läheb silikoon katki või plahvatab, siis neil müütidel tõepõhja all ei ole. Rinnaimplantaatide eesmärgiks on inimeste elukvaliteeti tõsta ning implantaadid on toodetud nii, et nad taluvad väga suuri koormusi pikaajaliselt.
Armid
Inimesed kardavad arme, arvatakse, et kui juba plastikakirurg opereerib, siis arme ei jää. Jääb küll, aga mitte alati pole need nähtavad ja isegi Dr. Simmo kogenud silm ei leia kõiki arme kehalt üles, ka otsides mitte. Armi teke on terve teadus, siin mängivad rolli kirurgi oskused, inimese geneetika, elustiil, ja ka mingi X faktor, olgu selleks kasvõi õnn. Doktor Simmo:„Rinnasuurenduse implantaadiga saab teha reeglina väikesest 3-5 cm pikkusest lõikest, mis tehakse rinna alumisse volti. Kui teha rinna tõstmine või vähendamine, siis on lõikeid juba rohkem. Mida rohkem lõikeid seda suurem armide oht!”
Rinnaimplantaate võib asetada neljast erinevast lõikest. Nibu kaudu, kaenla alt, naba kaudu ja alumise rinnavoldi kaudu. Kirurgi sõnul on kõige tavalisem ja füsioloogilisem asetada implantaat rinna alumisest voldist, kuna lõikuse alal on hea nähtavus, mis tagab parema tulemuse, ja rinnanääret ennast pole vaja otseselt lõigata. Kui asetada kaenla alt, siis kahjustab see teatud määral lümfiteid. Nibu kaudu asetamisel lõigatakse läbi osa piimajuhadest, mis võivad halvendada hiljem imetamist. Naba kaudu panemisel võib olla probleeme nähtavuse ja infektsioonidega.
Valulikkus
Rinnaimplantaate võib asetada kolme erinevasse kohta. Rinnanäärme alla, rinnalihase fascia alla ja osaliselt rinnalihase alla. Kui asetada rinnanäärme alla, siis selline operatsioon on peaaegu valutu, ja taastumine kiire. Ka rinnalihase alla panekul erilisi valusid pole. Kindlasti tuleb valudega arvestada, kui asetada implantaat suure rinnalihase alla. Valu tekitab osaline lihase läbilõikamine, mis on vajalik et implantaat lihase alla mahuks. Reeglina kestavad valud 3 päevast 2 nädalani.