Pluss-suurus ei tähenda kartulikotte ja väljaveninud riideid: nipid, kuidas hea välja näha!

 (12)
Brandy Melville avas oma esimese kaupluse tallinnas
Brandy Melville avas oma esimese kaupluse tallinnasFoto: Martin Dremljuga

Olid ajad, kui mood keskendus ainult piitspeenikestele modellipikkusega naistele. Unustustehõlma on vajunud ka see aeg, kus suurema numbriga riided tähendasid igavat, tumedat. Ning nende ainsaks eesmärgiks oli keha peitmine. See kõik on minevik — pane oma kurvid enda kasuks tööle!

1. Tee endale selgeks reeglid

Pluss-suuruses inimeste riietevaliku eesmärgiks on luua ilme proportsionaalsemast ning saledamast kujust. Seega tuleks näiteks unustada igasugused horisontaalsed triibud - pole vahet kui peenikesed või paksud nad on. Tumedad toonid on su head sõbrad, ära eita seda.

2. Kasuta tumeda-heleda trikke

Olgugi, et tumedad toonid teevad su siluetile pai, ei peaks sa kirkaid ja värvilisi asju täitsa ära unustama. Ole strateegiline! Erksad toonid tõmbavad tähelepanu endale. Näiteks kui kannad musta kleiti, siis pane sinna peale ilus värviline jakk.

3. V-kaelus ja mustrilised kangad

Üks parimaid relvi jätmaks stiilset ja tasakaalustatud muljet on kanda V-kaelusega kleiti või pluusi. Samuti mõjuvad sulle hästi julged ning suured mustrid - ole julge ja katseta!

4. Aksessuaarid olgu targalt valitud!

Kõik, mis on väike, teeb sind suuremaks. Seega peaks su valikuks olema suured kotid, robustsed kaelakeed, silmatorkavad kõrvarõngad. Loomulikult pea meeles rusikareegel - üks asi korraga! Vali kas tähelepanu tõmbav kaelakee või kõrvarõngad, ära kanna mõlemaid korraga!

Seotud lood:

5. Parimad valikud sinu kehale on:

- ampiirlõikega kleit, mis teeb sind visuaalselt pikemaks ja saledamaks
- haaremipüksid
- värvilised A-lõikelised seelikud ja kleidid

Allikas: Bollywoodshaadis