Port Arturi kliente hakkab teenindama stilist

 (2)
Port Arturi kliente hakkab teenindama stilist
Weekend.ee

Alates oktoobrist hakkab Pärnus Port Arturi kaubanduskeskuses tööle stilist, kes valib soovijaile välja stiilsed ja soojad sügisesed riidekomplektid. Stiilinõustajana asub tööle Signe Kalbus, Pärnust pärit disainer ja stilist.

Stilisti teenus on Port Arturi sügisene uuendus klienditeeninduses, et pakkuda oma klientidele paremaid võimalusi isikupärase ja stiilse välimuse kujundamisel.

Kampaania “Stilista – minu isiklik stiilinõustaja” raames annavad konsultatsioone stilist, jumestaja ja juuksur. Jumestuse teevad The Body Shop meikarid. Salongi Stiil juuksurid annavad konsultatsiooni ja selgitavad hooaja soengutrende. Uue stiili juurde sobivad jumestustooted aitavad välja valida Ideaalkosmeetika konsultandid. Stilimuutuse läbinuid ootab fotograaf. Stiilinõustamise läbinute ilupilte näeb Port Arturi kodulehel ja Facebooki fännilehel.

Stiilinõustaja on klientide käsutuses igal oktoobrikuu laupäeval. Isikliku stiilinõustaja juurde saab aja kinni panna telefonil 44 78 888. Samuti tuleks saata oma täispikkuses foto emailile stilist@portartur.ee.

Stilisti, juuksuri ja jumestaja konsultatsioonid ning pildistamine on Port Arturi klientidele tasuta.