See on kõige räpasem asi naiste meigikotis, mille puhastamise peale ei oskaks tullagi

 (5)
See on kõige räpasem asi naiste meigikotis, mille puhastamise peale ei oskaks tullagi
Foto: www Hey Beauti com /Unsplash

Naiste meigikotid sisaldavad palju erinevaid asju ja ehkki enamik on kursis, et iga natukese aja tagant tuleks puhastada vahendeid, millega kantakse näiteks jumestuskreemi ja puudrit näole, leidub meigikotis siiski üks väike asjake, mille puhastamise peale enamik naisi ei tulegi.

Ja selleks asjakeseks on pintsetid, millega kitkutakse kulme või karvu muudelt kehaosadelt. Ehkki kulmude kitkumine on süütu ja üldsegi mitte räpane tegevus, ei tähenda see, et pintsette ei peaks aeg-ajalt puhastama vee ja seebiga, sest ka nende külge jäävad bakterid.

PrettyLittleThing viis läbi uuringu, millest selgus, et 20% küsitlusele vastanud naistest ei ole mitte kunagi oma pintsette puhastanud ja ülejäänud teevad seda harvemini kui võiks.

Samast uuringust tuli välja, et naised kasutavad silmalainerit ja ripsmetušši kolm korda kauem kui võiks. Neid tooteid peaks välja vahetama keskmiselt iga kolme kuu tagant, sest need jäävad lihtsalt vanaks ja samuti võib neile koguneda baktereid. Tundub, et enamik naisi kasutab ripsmetušši ja silmalainerit ligi üheksa kuud, aga see ei ole tervislik ja niimoodi ei peaks tegema.

Allikas: Daily Mail