See on üks kohutavamaid vigu, mida naised võivad oma huultega talvel teha

 (1)
See on üks kohutavamaid vigu, mida naised võivad oma huultega talvel teha
Foto: Alex J. Reyes/Unsplash

Nõustume vast kõik, et katkised huuled pole absoluutselt armsad ja kuigi enamasti võime siinkohal süüdistada jäiseid talveilmu, siis võid seda probleemi eneseteadmata ka ise süvendada. Loe edasi ja saa teada, mis on kõige suurem viga, mida naised talviti teevad.

Selleks, et su huuled oleksid piisavalt niisutatud, tuleks juua piisavas koguses vett, kasutada öösiti õhuniisutajat ja aeg-ajalt huulenahka ka koorida. Loomulikult ei pääse üle ega ümber ka huulepalsamist, aga tihti jätavad inimesed huulepalsami määrimata just huulte äärtesse, mis lähevad kõige kiiremini katki. Kuigi huulepalsam, mis läheb üle huulepiiri ei pruugi olla just kõige ilusam vaatepilt, on siiski oluline sinna natukene palsamit patsutada.

Küll aga tuleb huulepalsamit valides teha kindlaks ka see, mida su huulepalsam sisaldab. Paljud huuli täidlasemaks muutvad või värskendava efektiga huulepalsamid sisaldavad mentooli või eeterlikku kamprit, mis võib huulenahka ärritada ja tekitada inetu punetuse. Kuigi ainult mõned inimesed on nende koostisainete vastu allergilised, soovitame me sul neisse ettevaatlikkusega suhtuda.

Alternatiivina vali hoopis tooted, mis sisaldavad sheavõid, glütseriini või naturaalseid õlisid.

Soovitame sul huuli määrida ka enne magamaminekut, sest just öösel kipuvad huuled ekstra kuivaks muutuma.

Allikas: SheFinds