Selline on tõenäoliselt saabuva sügise kõige populaarsem kleit

 (26)
Selline on tõenäoliselt saabuva sügise kõige populaarsem kleit
Jil Sander sügistalv 2020Foto: GOL/Capital Pictures/Scanpix

Üks asi, mida paljud naised 2020. aastal moevalikuid tehes kõige olulisemaks peavad, on mugavus. Keegi ei tea ju täpselt, milline sügis meid ees ootab ja ehk peame kõik taas kodukontoritesse suunduma? Siis on hea, kui sul on garderoobis üks mugav kleit, mis sobib kandmiseks nii kontoris kui ka kodus.

Pariisis tegutsev disainer Jacquemus muutis juba mitu aastat tagasi pikka kampsunit meenutava kleidi populaarseks, aga alles nüüd on hakanud seda stiili kleidid tõeliselt särama.

"2020. aasta sügistalve üks kõige levinum trend on keskendumine naise figuurile, millega tuli tagasi ka liibuva kleidi trend," selgitab moeportaali Net-a-Porter ostujuht Elizabeth von der Goltz portaalis Who What Wear. "Küll aga on tänane liibuv kleit elegantsem."

Paljud disainerid, näiteks ka Jil Sander ja Proenza Schouler, kasutasid oma kollektsioonides kudumeid, mis olid veninud kleitideks. "Kootud kleidid on juba terve suve Instagramis laineid löönud, mis on selge vihje, et see kleiditrend on muutumas järjest populaarsemaks."

Ammuta inspiratsiooni ja muretse ka enda garderoobi üks elegantne kudumkleit: