Suvised salanipid: mida teha, et raseeritud jalad pikalt siledana püsiksid?

 (8)
vann
vannFoto: Scanpix

Selleks, et raseeritud jalad kaua siledana püsiksid on olemas neli väga head nippi. Loe ja võta kindlasti need ka enda igapäevaharjumuste hulka!

Koori oma nahka

Enne kui sa alustad oma karvkatte trimmimist, käi kindlasti kogu keha koorijaga üle. Naha koorimine aitab lahti saada surnud naharakkudest, mis enda all pisikesi karvakesi peidavad. Nii saad raseerides ikka kõik ilusti kätte.

Kasuta korralikku žiletti

Kui poes žiletti valid, siis veendu, et see sinu nahatüübiga kokku sobib. Kuiva nahaga naised peaksid eelistama sellist varianti, millel ka niisutav riba küljes on. Samuti peaks su žilett kindlasti terav olema — ühekordsed terad ongi tõesti mõeldud ÜHEkordseks kasutamiseks.

Liigu ülespoole

Raseeri kindlasti vastukarva — nii jäävad su teele ette ka need tõrksad ja pisikesed karvad, mis muidu ehk tähelepanuta jääksid. Mida lähemalt nahale sa lõigata saad, seda kauem su jalad ka siledana püsivad.

Niisuta

Kui duši alt või vannist välja astud, siis kanna niisketele jalgadele kohe niisutavat kreemi. Ja tee seda alati pärast pesemaskäimist. Nii on su nahk püsivalt sile!

Kas tead veel mõnda head nippi?

Allikas: Women’s Health Magazine

Seotud lood:

Loe veel: Bikiinipiirkonna raseerimise ABC

Valutult karvutuks! 19 nippi, et vahatamine vähem piinarikas oleks