Tartu Kaubamaja jätab samuti homse Moesaavutaja ürituse viirusehirmus ära


Erietendus “Moodne etno”
Pilt on illustreeriv.Foto: Rein Leib, Tartu Kaubamaja

Homme Tartu Kaubamajas toimuma pidanud Moesaavutaja üritus jääb ära.

“Mõeldes kõikide meie külastajate heaolule ning lähtudes valitsuse vastu võetud otsusest, peame planeeritud ürituse hetkel tühistama,” kinnitas Tartu Kaubamaja turundusjuht Piret Kull.

Tartu Kaubamaja keskus on avatud ning kõik huvilised saavad oste sooritada tavapäraselt. “Et kevade tulekut siiski tervitada ning pingelistesse päevadesse veidi positiivsust lisada, pildistame planeeritud moeetenduse komplektid ülesse ning jagame moesõpradele peagi infot fotodena,” lisas ta.

Algselt 14. märtsil toimuma pidanud Moesaavutajal oli kavas heategevuslik kontsajooks, moeetendused, ansambli Traffic ning Laulupesa laululaste kontserdid jpm.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!