Viis igapäevast harjumust, mis panevad su rinnad rippuma

 (18)
Viis igapäevast harjumust, mis panevad su rinnad rippuma
Pilt on illustratiivneMorgueFile

Mõningane rindade vajumine on vanemaks saades muidugi paratamatu. Rasedus ja imetamine mõjuvad neile muidugi ka mitte just noorendavalt. Aga on palju asju, millest me saame hoiduda, et mitte oma rumalusest gravitatsiooniprotsessi veelgi kiirendada.

Järsud kaalumuutused pideva dieeditamise põhjusel

Kas oled olnud tsüklis: dieet ja trenn, käegalöömine, dieet ja trenn, käegalöömine, väiksemad rinnad, suuremad rinnad. Sellistel Ameerika mägedel sõites muutub su rindade kude aina lõdvemaks ja nad ei hoia end enam nii ilusti kikkis.

Suitsetamine

Sellest suurest kahjust, mida sigaretid sulle teevad, ei jää puutumata ka su rinnad. Suitsetamine vähendab sinu naha verevarustust ja nii muutub nahk lõdvemaks ja näeb vanem välja.

Päikesekaitsekreemi mittekasutamine

UV kiirgus põhjustab samuti naha enneaegset vananemist. Väheneb naha elastsus kollageeni taseme languse tõttu.

Vale rinnahoidja

Rinnahoidja pole iluasjake, vaid seisab sinu rindade tervise eest. Vaata, et su rinnad oleks toetatud, mitte ei hüppaks iga su liigutuse peale igasse ilmakaarde.

Seotud lood:

Hüplev trenn

Jooksmine ja hüplev aeroobika on küll head nendele kehaosadele, mis kindlamini oma koha peal püsivad, aga rinnad ei pea pidevale üles-alla hüppamisele sugugi nii võidukalt vastu.

Allikas: Women's Health Magazine