Väikese kodu "rõõmud", millest laiutajatel aimugi pole

 (11)
Väikese kodu "rõõmud", millest laiutajatel aimugi pole
Pilt on illustratiivnePanthermedia, Scanpix

Kui sul on väike korter, on kindlasti olnud hetki, kus sa ostad koju mingi uue, niigi väikese mööblieseme ja tuleb välja, et see ei mahu lihtsalt mitte kuhugi. Ja kui sa avad kõrge kapi ukse, siis kukuvad sulle kõik asjad pähe, sest sa oled üritanud kõik oma asjad, mis mujale ei mahu, sinna mahutada. Loetleme ka ülejäänud kitsa kodu "rõõmud" ette ja ohkame koos kaaskannatajatega.

Manööverdamine vannitoas

Kui sul on väike korter, siis on väga tõenäoline, et su vannituba on imetilluke ja sinna peab mahtuma WC-pott, kraanikauss, dušš või vann (mis on ilmselt erimõõdus) ja võib-olla ka pesumasin. Nii et vannis istudes on su jalad pesumasinas ja hambaid pestes istud ilmselt poti peal.

Köögirõõmud

Ka köök on pisike. Kui sa teed süüa, pead sa samal ajal pidevalt koristama, et kuhugi asju panna oleks. Ja kui söök valmis saab, seisad sa ahastades, kuum pott käes ja otsid kohta, kuhu see panna.

Sa oled ruumisäästmise ekspert

Kõik tuleb väga targalt paigutada, et asjad ära mahuks. Ning kindlasti oled sa korduvalt poes peaaegu nutma hakanud, sest kõige ilusam diivan, mida sa kunagi näinud oled, on täpselt üks sentimeeter pikem kui see sein, mille äärde sa selle paigutada kavatsesid. Ja see sein on kõige pikem kogu su korteris!

Kui sa elad kellegagi koos, siis puudub su sõnavarast sõna “privaatsus”

Seotud lood:

Ka kaks inimest võivad tillukeses koridoris korraldada tõelise tunglemise, kui mõlemal kiire on. Sina teed peegli ees meiki ja tema viksib saapaid — sa pead tuppa minemiseks temast lihtsalt üle astuma.

Ära unistagi suuremast lemmikloomast kui kuldkala

Kas sa kujutad ette, et sul bernhardiin oleks? Ta võtaks ju kolmandiku su korterist enda alla!

Kui sõbrad jäävad ööseks, oled sa magamiskohtade leiutamisel eriti loov

"Kas sul oleks okei köögilaua all magada? Või vannis?" Mis teha, kaissu ju kõik ei mahu!

Allikas: She Knows