AUHINNAMÄNG | Koroonakarantiini tõttu kodus õppides juhtus nii mõndagi humoorikat? Jaga seda ka meiega ja võida ranitsatäis koolikraami

 (1)
Auhinnamäng on lõppenud!
AUHINNAMÄNG | Koroonakarantiini tõttu kodus õppides juhtus nii mõndagi humoorikat? Jaga seda ka meiega ja võida ranitsatäis koolikraami
Foto: Shutterstock

1. september on juba nädala pärast ja koolilastel on aeg taas seljakott selga panna ning kooliteed alustada. Eelmine kooliaasta lõppes aga väga ebatraditsiooniliselt, sest õpilased olid sunnitud koroonakarantiini tõttu õppetööd hoopis koduseinte vahel jätkama ja mõni näeb oma klassikaaslasi alles nüüd üle pika aja silmast silma.

Uued olukorrad toovad paramatult ootamatusi ette ja kindlasti on ka sinul õpilase või lapsevanemana mõni lõbus mälestus ajast, mil õppetööd tuli teha interneti teel. Unustasid koolitunni ajaks pidžaama selga? Või avastasid last aidates, et sa ei oska elementaarset matemaatikatki talle õpetada?

Jaga oma lugu nüüd ka meiega, kirjutades meile naistekas@delfi.ee ja võida üks kolmest 50-eurosest Partner kinkekaardist, mille eest saad osta endale näiteks ranitsatäie koolikraami.

Võitja saab ise valida, millise Selveri infoletist ta auhinna kätte saab. Auhinnamängu võitja selgub 28. augustil, et jõuaksid veel enne kooliaasta algust vajalikud asjad soetada (PS! Selverites on kuni 10. septembrini käimas ka Koolilaat!).

Auhinnamäng on lõppenud! Sel korral osutusid õnnelikeks võitjateks Kerli P., Kadri A. ja Heli L — palju õnne! Võtame teiega peagi ise ühendust, et leppida kokku, kuidas auhinnad kätte saate!